?>
روز 100      سایت نوید      فال ابجد      دیدگاه روز      زندگی لوکس      -      روز ۱۰۰      ساناخبر      روانشناسی      اخبار اقتصادی      -      گلی شی      ویپ چی      روز ۱۰۰      هفت ستاره      سینما برتر      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
تورهاي داخلي و گردشي  راهِ عشق راهِ عشق .

راهِ عشق

تورهاي داخلي و گردشي

سفر چهار فصل به شيراز، يزد، اصفهان و چابهار

خوبه بدانيم كه در وب سايت بهار نيوز مطلب جالبي درباره سفر چهار فصل شيراز يزد اصفهان و چابهار درج شده كه اينجا درباره آن ميخواهيم با شما صحبت كنيم، تورهاي ايرانگردي نگين هاي گردشگري زيادي دارند همچون تورهاي گردشگري كه به سمت شهرهاي شيراز و يزد و اصفهان و چابهار مي روند، تماشا كنيد. شهر زيباي شيراز مانند نگيني در ميان خانه ها و باغ ها و اروسي هاي مكررش مي درخشد، شهر يزد در ميان شن هاي طلايي رنگ كويرش مانند نگيني زيبا مي درخشد و اصفهان زيبا نيز چون نگيني درخشان در كنار امارت هاي صفوي جلوه مي كند و چابهار همچون الماسي در درياي مكران با تلاقي كوير و دريا.

تور هاي مسافرتي فرصتي براي تماشا كردن و تجربه كردن و آشناتر شدن با انواع فرهنگ ها هستند. تور مسافرتي كه در حال حاضر فرصت شركت در آن را داريد بنا است تا سه نگين گردشگري ايران در تور يزد، تور شيراز و تور اصفهان و همينطور تور چابهار را براي شما به نمايش بگذارد. در اين تور شما به سمت شهرهاي شيراز و يزد و اصفهان مي رويد. در تور شيراز شهر زيباي شيراز  را مي بينيد كه مانند نگيني در ميان خانه ها و باغ ها و اروسي هاي مكررش مي درخشد، در تور يزد شهر يزد را ملاقات مي كنيد كه در ميان شن هاي طلايي رنگ كويرش چون نگيني زيبا مي درخشد و در تور اصفهان، اصفهان زيبا را به تماشا مي ايستيد كه چون نگيني درخشان در كنار امارت هاي صفوي جلوه مي كند.

 براي همراه شدن با اين تور ها لازم است كه به فصل سفر نيز توجه داشته باشيد، هر سه شهر شيراز، يزد و اصفهان، بهاري تماشايي دارند كه جلوه ي رستاخيز طبيعت را براي شما به نمايش مي گذارد. اما اگر از شلوغي هاي فروردين گريزانيد، بهترين زمان براي شما ارديبهشت خواهد بود كه مناظر بهشتي و زيبا مي شوند و خيابان ها نيز از تب و تاب و شلوغي هاي عيد منفك مي شوند. به اين ترتيب براي آشنايي بيشتر شما با اين سه شهر منحصر بفرد، در ادامه به معرفي هر كدام از اين سرزمين هاي زيبا مي پردازيم.

 

تور گردشگري ايران

تور گردشگري كه شما را به سمت شيراز، يزد و اصفهان مي برد را مي توانيد به تفكيك شهر انتخاب كنيد و يا  اينكه هر سه شهر سه مقصد و يه لذت براي شما بشود.

همانطور كه مي دانيد شيراز شهر زيباي حافظ و سعدي و شاعرانه هاي ايران است كه انواع تفريح ها براي شما در اين سرزمين مهيا است. اگر به بازديد از امارت ها و مسجدهاي تاريخي علاقه داريد و يا تمايل به گردش در مراكز خريد داشته باشيد مي توانيد با خيالي آسوده در اين برنامه گردشگري حاضر شويد و لذت ببريد.

 شهر زيباي يزد نيز يكي از تاريخي ترين شهرهاي ايران است، آنچه يزد را از ساير شهرهاي ايران متمايز مي كند كوچه هاي تنگ و پرپيچ و تاب آن هستند كه مانند قلب تاريخ در دل اين شهر همچنان زنده و تپنده اند.

 اصفهان نيز با پل هاي معروفي كه زاينده رود را به شهر متصل كرده اند به استقبال شما مي آيد. در اصفهان آنچه از معماري و جلال و شوكت هنر ايران باقي مانده را بطور يكجا و وسيع، تماشا خواهيد كرد. در اطراف اصفهان و يزد فرصت تماشاي كوير، اين سرزمين خيال، نصيب شما مي شود. توجه داشته باشيد كه ممكن است تور كوير از تور گردشگري شهرها جداگانه به حساب بيايد.

تور شيراز و تماشاي اروسي هاي مكررش

تور شيراز يكي از زيباترين تجربه هاي سفر شما خواهد بود. در اين تور شما به ملاقات با حافظيه و سعديه مي رويد و بازار وكيل را با قدم هايي آهسته طي مي كنيد. براي تماشاي زيباترين مسجد اين شهر به طرف مسجد نصيرالملك مي رويد و آنچه براي تماشا پيش پاي شما برپا مي كند را با حظي تمام، ملاقات مي كنيد. بهترين زمان براي حضور در مسجد نصيرالملك، پيش از غروب خورشيد است، زيرا اروسي هاي اين مسجد براي غرق كردن محيط در رنگ هاي خود به نور خورشيد نياز دارند.

 در اين شهر همچنين نارنجستان قوام نيز بسيار تماشا دارد، باغ ارم و محيط سرسبز آن كه غرق در عطر گل هاي نسترن است نيز بسيار ديدني و تماشايي است. در اين ميان از بازديد ارگ كريمخان غافل نشويد بخصوص كه در نزديكي اين ارگ بهترين طعم فالوده شيرازي را تجربه خواهيد كرد. آنچه كه در اين تور فراموش نمي شود نيز، بازديد از تخت جمشيد و تاريخي كهن است كه همچنان مايه افتخار و مباهات ايران است. براي سفر به شيراز علاوه بر فروردين و ارديبهشت، آبان و آذر نيز ماه هايي باصفا و پاييزي هستند كه اين شهر را طلايي مي كنند و برگريزان زيبايش را براي شما به نمايش مي گذارند هر چند سفر به شيراز هر ماه از سال از فروردين تا اسفند ديدني هاي جذاب و با صفاي خودش را دارد.

تور يزد و قدم زدن در هزاتوهاي قديمي اش

تور يزد و قدم زدن در هزارتوي تنهايي آن را در محله فهادان تجربه مي كنيد. محله ي زيبايي كه شما را به ملاقات با خانه و كاشانه مي برد. خانه و كاشانه نام يك خانه بزرگ و زيبا است كه مي توانيد در آن اقامت داشته باشيد. حياطي بزرگ كه انبوه گل هاي كاغذي بر آن سايه انداخته اند و حوضي وسيع كه تمام اين زيبايي ها را بازتاب مي دهد.

 در روزهاي اول فرودين مردي سالمند را در اين خانه ملاقات مي كنيد كه صبورانه پشت ميزي بزرگ مي نشيند و منظره ي حياط را تماشا مي كند و در تنهايي صبحانه ميل مي كند، اين مرد از جراحان بنام يزدي است كه روزي از روزگار پيري خود را در اين منظره مي نشيند و به اندازه ي اين خانه تماشا دارد. خانه لهستاني ها، باغ دولت آباد، سراي گلشن و بازارهاي قديمي يزد همگي هوش از سر شما مي برند.

 يزد شهري است كه حتي اگر خاطره اي از آن نداشته باشيد چنان درگير حال و هواي كوچه هاي قديمي و خانه هاي كهن و داربست هاي انگور آن مي شويد كه انگار سالهاست به اين كوچه ها و خانه ها تعلق داشته ايد. در اين شهر انواع بازارهاي تجاري لوكس، مراكز خريد و خيابان هاي بلند سنگ فرش شده را در اختيار داريد تا خلق خاطره كنيد. زيباترين فصل براي سفر به يزد علاوه بر فروردين و ارديبهشت، آبان است كه انارهاي قرمزش مي رسند و تمام شهر را سرخ و زيبا مي كنند.

تور اصفهان و غرق شدن در تماشاي معماري صفوي

تور اصفهان اولين چيزي كه به ذهن شما مي آورد، ميدان نقش جهان و بازار هاي مكرر اطراف آن است. اين ميدان با حضور امارت زيباي عالي قاپو، مسجد شاه و مسجد شيخ لطف الله زيباتر و تماشايي تر مي شود. براي گردش در اصفهان مي توانيد از ميدان نقش جهان شروع كنيد و سپس به ساير جاذبه هاي اطراف اين ميدان سري بزنيد.

 پس از نقش جهان به بازديد چهل ستون و هشت بهشت مي رويد و سپس سي و سه پل را ملاقات مي كنيد. به ياد داشته باشيد كه بازديد از خانه ملاباشي و انگورستان ملك را به هيچ وجه از دست ندهيد. در اين تور علاوه بر جاذبه هاي تاريخي مي توانيد از مراكز خريد و بازارهاي مدرن اين شهر نيز بازديد كنيد. اگر در پاييز و يا ارديبهشت به اصفهان سفر مي كنيد قدم زدن در چهار باغ عباسي را فراموش نكنيد.

سفر هاي ايران سرزميني چهار فصل

ايرانگردي و سفر به جاي جاي ايران هميشه و همه در هر فصلي از سال مي تواند جذاب و زيبا و پر از خاطره باشد. اينجاست كه ميگوييم ايران زمستاني چهار فصل در چابهار، يزد، اصفهان و شيراز و حتي تبريز دارد و شما براي سفرهاي زمستاني مي توانيد ايران را در چهار چهره ببينيد.

چهار فصل زمستانه ايران زمين را در خط قطري ايران پيموديم و البته بازهم از اين مسيرها در ايران زياد است و در فصول مختلف مي توانيد بازهم برايتان بگويئم و اين فاصله 2800 كيلومتري قطر بهشت ايران است كه هر زمان هرچه بخواهي براي تو فراهم كرده است. اگر بخواهي مي تواني همه اش را در آغوش بگيري، اينجاايران است كشور چهار فصل زيبا.

در ادامه نوبت شماست كه بهترين انتخاب گردشگري در شهرهاي نامبرده را داشته باشيد. معمولا سفرهاي داخلي بر اساس اقليمهاي متفاوت دسته بندي ميشوند و جاذبه هاي فرهنگي تاريخي در اصفهان و شيراز و يزد دلايل اصلي انتخاب اين شهرها هستند و در كنارش امكانات تفريحي دريايي چابهار و ديدنيهاي طبيعي دليلي بر انتخاب چابهار.

رزرو هتل هاي شيراز، اصفهان، يزد و چابهار نيز از خدمات ديگري است تا تورهاي بسيار پربارتري را تجربه كنيد. معمولا هتلها در تورهاي ايرانگردي با صبحانه سرو ميشوند تا از نهايت وقت در گشتها استفاده كنيد و نيازي به تمام كردن اجباري نشويد.

بياييم براي سفر امسال برنامه ريزي حرفه اي را انجام دهيم و از شهرهاي گفته شده همانكه طبق سليقه مان است را انتخاب كنيم و روح و جسممان را در اين مسافرت داخلي جلا دهيم.

منبع: http://www.baharnews.ir/

 


برچسب: تورهاي، داخلي، و، گردشي، ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۳:۱۰ توسط:خوشبخت از عشق موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :